Prijsbelofte Vacatures Plan hier je afspraak Nog vragen? +31 (0)478 - 69 11 63

XXL

La Fabbrica Ava Breccia Argentum

Een ode aan Italiaans marmer met een moderne twist
De serie Breccia Argentum van La Fabbrica Ava brengt de tijdloze elegantie van Italiaans marmer tot leven in een porseleinen tegel van topkwaliteit. Geïnspireerd door het prestigieuze Breccia-materiaal uit de jaren 1920, is elk ontwerp gebaseerd op zorgvuldig geselecteerde natuursteenplaten met een rijke, expressieve uitstraling. Het resultaat? Een tegel die geschiedenis ademt, maar perfect past in hedendaagse interieurs.

Verfijnde technologie voor een unieke uitstraling
Dankzij geavanceerde keramische druktechnologie krijgt de tegel een indrukwekkende diepte en natuurlijke beweging. De subtiele adering en vloeiende textuur zorgen ervoor dat elke tegel uniek oogt – alsof je een exclusief stuk natuursteen in handen hebt. De combinatie van grafische precisie en organische vormen maakt deze serie tot een visueel hoogstandje.

Warm, luxueus en veelzijdig te combineren
Met haar warme kleurtinten en elegante uitstraling creëert Breccia Argentum een sfeer van luxe en comfort. De tegel komt prachtig tot zijn recht in combinatie met hout, glas of metaal, en laat zich moeiteloos mixen met andere marmer- en natuursteenseries van La Fabbrica. Een perfecte keuze voor wie karakter en klasse wil toevoegen aan elk interieur.