Prijsbelofte Vacatures Plan hier je afspraak Nog vragen? +31 (0)478 - 69 11 63

XXL

Emilceramica Tele di Marmo Revolution

De Emilceramica Tele di Marmo Revolution is een tegelcollectie met een extravagante marmerlook. De basis van de serie wordt gevormd door vier kleuren, variërend van wit, grijs en groen tot zwart. Deze zijn op hun beurt weer verkrijgbaar in twee verschillende designs. De ene ontwerpvariant heeft de klassieke marmerlook, die wordt gekenmerkt door opvallende aders en kleurinclusies. De andere ontwerpvariant (Acanto) wijkt duidelijk af van de klassieke marmerstructuur en heeft patronen die doen denken aan bladeren. Alle varianten hebben een glanzend oppervlak.

Bovendien zijn de bijzondere tegels van de Italiaanse fabrikant Emilceramica gemaakt van fijnsteen, vorstbestendig en gerectificeerd. De Emilceramica Tele di Marmo Revolution overtuigt dus niet alleen met een visueel aantrekkelijk en gedetailleerd oppervlak, maar ook met praktische eigenschappen die de tegel tot een optimaal designelement maken.
De serie bevat nieuwe kleuren en ongebruikelijke combinaties om de expressieve kracht ervan te versterken: Thassos, Calacatta Black, Verde Saint Denis, Blu Ande. Vier nieuwe natuurlijke en semi-gepolijste marmersoorten vinden hun meest exquise uitdrukking in de grote formaten.
Dit zeer expressieve decor maakt het Tele di Marmo Revolution-project tot een compleet overkoepelend aanbod, waarin aderpatronen, reflecties en details een persoonlijkheid krijgen die in elk project zijn stempel zal drukken, uniek en origineel als kunstwerk. Een decoratieve selectie van mozaïeken verfraait de serie verder en creëert een maximale veelzijdigheid van installatie.